STODION

Moped Team Stod Czech Republic

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Ledová relíííí, co zase nebylaaa....doprdeléééé

Email Tisk

Vymyšlena nová strategie analogie čtení článku. Když je nahoře to starý, říká si člověk, co to je za blbost, to bylo a tak. Když to zase jednoduše obrátim, taky se to nemusí úplně pochopit, že jo ? Kolikrát mi některý diskuse serou, že musim dolů a dozadu, abych to čet od začátku, ale nakonec je to asi OK. Takže sem to vypísk takto, odspoda nahorů, pokud půjde o článek s více časovýma vložkama, s tim, že nahoře upozornim na to jak to číst. Kapíšto lidičkyyy ????

 

DEMO VERSION....čtěte odspoda nahorů...

28.02.2012, 23:14

Ale jestli se někdy sáblas projede a pojede, máme v rukávě už dlouho verzi 2.0 - jestli tu někdy uvidíte, tak se vážně poserete. A až někdy napíšu jak ten nápad vznikal a k tomu ty doprovodný kydy, já si většinou pamatuju prdlačku, ale tohle stálo za to z mozku nesmazat :-)

 

 

24.02.2012, 23:31

S politováním musím zveřejnit, že zítřejší závod se nekoná, asi netřeba hlásit proč. Počasí se už druhý rok rozhodlo nás vyšplouchnout a to docela krutě. Z krásného tuhého ledu jsme se vrátili do vodního stavu, napadá mi, jestli se radši v našich končinách nezamýšlet nad nějakým vodním strojem. Prostě achjo, Sáblíku, ty náš kluku, ty se nesvezeš. A to to letos už bylo tak blízko, kola se podařilo vycentrovat (danke Bube), takže stačilo nasadit a frčet. No nic, kdo si počká, ten se dočká. Jestli příští rok (tento už fakt nedoufam) něco zamrzne, osadíme Sablíkovo "železogumama" mopíka a musí proběhnout alespoň test. Nikdo totiž netuší, jak se obutí bude na ledu chovat. Tak někdy . . . jindy.

 

25.02.2012 

Tak po dlouhé době zase zdravíme přátele mopedů. Je jasné, že po posledních závodech se nic nedělo, takže ani tady na stránkách se nic nedělo.

Proto přináším po dlouhé době dobrou zprávu a to je to, že se něco dít bude !!! Kolegové z Kotovic navazují na loňskou tradici a opět hodlají pořádat "srandamač" na ledě. Loni to mělo jednu vadu, nebyl led a tak se jezdilo na louce, zima byla jako kráva, ještě že jsme se večer mohli rozehřát při společném posezení v maringotce, kde bylo tak fajn, že si skoro nic nepamatuju. Takže letos vzhledem k současným teplotám a předpovědím led asi bude, takže prvotní informace, v sobotu, 25.2.2012 na rybníku v Záluží za Gigantem. Čas bude ještě upřesněn, momentálně je jasné že se nebudou dělit kategorie, bude to prostě hromadná neorganizovaná mopedová zábava.

 

Za STODION snad můžu přislíbit jediné a to je to, že se snad podaří nasadit vloni sestrojený speciál, a to je STADION S24 "Sáblík", který byl vyvinut na loňský závod a neprojel se z důvodu absence ledu a byl proto jen přivezen na ukázku. Pravdou zůstává také, abych nekecal, že to zase jako dycynky bylo všechno na poslední chvíli, tákže nevycentrovaný koleška, nic nenatřeno atd. Přece jen bych si ale dovolil tvrdit, že to našemu speciálu sluší.

Posuďte sami...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

Aktualizováno Středa, 29 Únor 2012 00:04  

Kolik mopeďáků čučelo...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes20
mod_vvisit_counterVčera53
mod_vvisit_counterTento týden73
mod_vvisit_counterMinulý týden236
mod_vvisit_counterTento měsíc811
mod_vvisit_counterMinulý měsíc1154
mod_vvisit_counterCelkem759546

Už je čas na pivo ?