STODION

Moped Team Stod Czech Republic

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Archiv přenosu z výletu z 25.8.2016

Email Tisk

Online přenos:

Start tip 8:00

aktuálně 10:50: Horažďovice benzína, najeto 67 km dle itineráře, jedou všichni, je nás asi 28 :-)

11:30 - Strakonice, směr Hoštice, tam bude oběd

13:50 - jsme po obědě, gulášek nebo řízek s bramborem, aktuálně jsme za Volyní, projeli jsme ňákej zavřenej most, pár nás chybí, dodávky musí jet jinudy, čekáme...

14:20 - takže dva padlý stroje, pauzička na cigárko, začíná bejt kuwa hic ...

14:50 - jeden stroj opraven, zbořen další mýtus, bakelit hoří, jeden borec přepálil fajfku :-) ... aktuálně Prachatice benzína...

15:50 - Chvalšiny, začíná pila, teď jsme to rvali, asi už jen 22 km do kempu...

16:50 - jsme na místě, cíl dosažen, poslední kopec byl fakt kurevskej, mopedy už nechtěli, pár jich lehlo, čekáme kdo dojede :-)

17:10 - stodioňáci a zbytek mopeďáků zdraví fanoušky a že prej se jdou zalejt :-D...tak na zdravííí a hlavně opatrně bando ;-)

PÁTEK

10:00 - jedeme na výlet na Lipno, ale dva Vape mopedy se rozhodly stávkovat, takže se paříme v bundach u vjezdu do kempu :-)

10:50 - tak nám na pumpě ve Frymburku udělala policie inspekci ;-) Pobavili se nad Ťupťovo strojem, policista se ptal odkud jedem a pak si myslel, že už jedem měsíc :-D. Stroje nám pochválil, ubezpečil jsem ho,že rychlost jim nepřekročíme a pak nám popřál šťastnou cestu :-)...prostě pomáhat a chránit! (Molty)

Sportujeme na Lipne, lanovkou nahoru,polivku a maly a sup na stezku korunami stromu, dolu toboganem, pivko na kuraz a dolu na kolobezkach :-) V planu jeste bobovka a mozna lodicka....dodatečné info, lodička byla, Molty byl kapitánem a tvářil se jak pan milionář :-D...foto mi sem bohužel nejde vložit, každopádně je vidět, že si to tam kluci faaaakt užívaj ;-) (Moltynka)

SOBOTA

14:50

Dneska výlet kolem Lipna, jeli jsme trajektem, exkurze ve vodní elektrárně, kde se všichni vychrápali, aktuálně po obědě ve Frymburku, za chvíli odjezd směr kemp a odpočinek :-)

16:50

Jsme zpět, Bohouš prováděl opravu mopedu a k tomu mu asistoval zbytek blbců, dali jsme si židle jako v kině a sledovali průběh opravy, Bohouš se pochválil sám, dle něj byla oprava "koncert" :-D Nutno dodat, že závadu spojkového koše opravil bravurně a v rekordním čase. Probíhá očista účastníků ve stylu studená sprcha za 10 korun a půjdem naposledy do šumu, samo že na chvilku, šou slibuje jen Bohouš, za to jak jsme čuměli prej bude hořet kemp :-). Zítra odjezd v 8:00, takže v 9 vyrazíme a večer jsme doma ;-) (Molty)

NEDĚLE

7:30

Vstáváme, asi se pojede fakt v 8 ;-)

9:40

Vyjeli jsme po osme hodině, první zastávka za 20 km ve Volarech, ujeli jsme přes 40 a jsme v Prachaticích

13:10

Luby u Klatov, oběd, horko...

15:35

Jsme doma :-) 450 km ;-)

Děkujem Áje za přenos informací na stránky, výlet byl super, počasí až neuvěřitelný, 4 dny těžký azúro, kdo by věřil, že se na sklonku léta ještě opálíme :-)

Aktualizováno Sobota, 31 Prosinec 2016 12:46  

Kolik mopeďáků čučelo...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes7
mod_vvisit_counterVčera53
mod_vvisit_counterTento týden60
mod_vvisit_counterMinulý týden236
mod_vvisit_counterTento měsíc798
mod_vvisit_counterMinulý měsíc1154
mod_vvisit_counterCelkem759533

Už je čas na pivo ?